dudasport

Nauka pływania - komunikat dla rodziców i kursantów

Wszyscy uczestnicy proszeni są o zapoznanie się z regulaminem zajęć nauki pływania.

Młody pływaku przed przystąpieniem do zajęć nauki pływania zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

 

  1. Na 10 min. przed rozpoczęciem zajęć odłóż swoje buty i skarpety do szafki na obuwie (obecnie szafki i wieszaki znajdują się w holu pływalni). Kurtkę zawieś na wieszaku obok. 

  2. Ustaw się przed kasą pływalni i czekaj na instruktora.

  3. Do szatni basenowych udaj się w klapkach.

  4. Wyszukaj szafkę z numerem jaki widnieje na kluczyku który otrzymałeś. Przyłóż klucz do czytnika i otwórz szafkę.

  5. Przebierz się w strój kąpielowy (młodsze dzieci mogą już mieć założony strój kąpielowy pod ubraniem). Na zajęcia zabierz jeszcze czepek, okulary i ręcznik. Ubrania i resztę swoich rzeczy pozostaw w szafce basenowej.

  6. Opłucz się pod prysznicem i udaj się na miejsce zbiórki.

  7. Na basenie zachowaj ciszę, słuchaj poleceń instruktora.

  8. O konieczności skorzystania z toalety, trudnościach w wykonywaniu ćwiczeń, złym samopoczuciu, ew. kontuzji poinformuj instruktora.

  9. Po zakończonych zajęciach (45min) zabierz swoje rzeczy i udaj się do szatni, po czym przebierz się sprawnie, a następnie oddaj kluczyk do rozliczenia w kasie. Włosy możesz wysuszyć później.

 

 

    Rozpoczynamy zajęcia nauki pływania od 18 września 2023r. Koszt zajęć grupowych wynosi 45zł. Opłacamy taką liczbę zajęć jaka jest przewidziana przez DudaSport na dany miesiąc.

    Opłaty za zajęcia można dokonać  przelewem na konto firmowe 87 1140 2004 0000 3102 7976 5081 lub u instruktora gotówką na ostatnich zajęciach w miesiącu. W treści przelewu należy umieścić następujące informacje: imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc za który dokonywana jest wpłata.

 

Do góry