dudasport

Nauka pływania - komunikat dla rodziców i kursantów

Wszyscy uczestnicy proszeni są o zapoznanie się z regulaminem zajęć nauki pływania. Nowo zapisane osoby  prosimy o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz przesłanie jej skanu (może być zdjęcie) na adres dudasport@gmail.com w temacie wiadomości proszę wpisać (przydzielony termin zajęć oraz Imię Nazwisko kursanta)

 

Młody pływaku przed przystąpieniem do zajęć nauki pływania zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

 

  1. Na 10 min. przed rozpoczęciem zajęć ustaw się przed kasą pływalni, przywitaj się, pobierz kluczyk do szafki basenowej i zapnij go na nadgarstku.

  2. Po przejściu przez bramkę odłóż swoje buty i skarpety do szafki na obuwie. Kurtkę zawieś na wieszaku obok.

  3. Do szatni basenowych udaj się w klapkach.

  4. Wyszukaj szafkę z numerem jaki widnieje na kluczyku który otrzymałeś. Przyłóż klucz do czytnika i otwórz szafkę.

  5. Przebierz się w strój kąpielowy. Na zajęcia zabierz jeszcze czepek, okulary i ręcznik. Ubrania i resztę swoich rzeczy pozostaw w szafce basenowej.

  6. Opłucz się pod prysznicem i udaj się na miejsce zbiórki.

  7. Na basenie zachowaj ciszę, słuchaj poleceń instruktora, ćwicz i baw się dobrze :).

  8. O konieczności skorzystania z toalety, trudnościach w wykonywaniu ćwiczeń, złym samopoczuciu, ew. kontuzji poinformuj instruktora.

  9. Po zakończonych zajęciach (45min) zabierz swoje rzeczy i udaj się do szatni, po czym przebierz się sprawnie, a następnie oddaj kluczyk do rozliczenia w kasie. Włosy możesz wysuszyć później.

 

W strefie płatnej pływalni przebywają tylko uczestnicy zajęć (grzecznościowo rodzice najmłodszych dzieci mogą pomagać w szatni przy przebieraniu, po czym niezwłocznie powinni opuścić strefę płatną). Na halę basenową mogą wejść tylko uczestnicy zajęć oraz osoby posiadające strój sportowy i bilet wstępu.

Uprzejmie prosimy wszystkich uczestników zajęć oraz rodziców o dostosowanie się do informacji umieszczonych w tym komunikacie oraz poleceń obsługi pływalni.

 

UWAGA!!! Od 1 września 2018r. koszt zajęć grupowych uległ zmianie i wynosi 30zł.

 

Do góry