dudasport

Szkolenia narciarskie

 

Nauka jazdy na nartach to możliwość nabycia umiejętności pozwalających docelowo samodzielnie korzystać z uroków zimy i białego szaleństwa. Zajęcia odbywają się na stokach narciarskich w regionie, ich wybór zależny jest od panujących warunków pogodowych. W zajęciach brać mogą udział dzieci (od 5 roku życia), młodzież i dorośli. Uczestnikom zajęć zapewniamy transport, pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, kształtując równocześnie odpowiednie nawyki lub doskonaląc technikę jazdy na nartach. Istnieje możliwość zaplanowania lekcji indywidualnych, dopasowanych do potrzeb i możliwości zainteresowanych osób.

 

  • KURS NARCIARSKI dla PRZEDSZKOLAKÓW

    Oferta dla dzieci w wieku 4-7 lat, odbieramy i odprowadzamy dzieci po nartach  do przedszkola. Zapewniamy kadrę instruktorską, własny transport - dostosowany do przewozu dzieci oraz zróżnicowane poziomy zaawansowania grup. Zajęcia odbywają się w Szczyrku (Krasnal, B. Krzyż) Bielsku-B. (Dębowiec), Międzybrodziu Żywieckim (góra Żar, Andaluzja). Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych zajęć.

  • Jednodniowe wyjazdy narciarskie / szkolenia indywidualne

    Jak tylko pojawią się warunki na trasach zaczynamy prowadzić grupowe oraz indywidualne zajęcia nauki jazdy na nartach. Najczęściej szkolimy w soboty ale istnieje również możliwość lekcji w inny dzień. W zakładce aktualności zamieszczane będą informacje odnośnie najbliższego wyjazdu.

    Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Do góry