dudasport

Szkolenia narciarskie

 

Nauka jazdy na nartach to możliwość nabycia umiejętności pozwalających docelowo samodzielnie korzystać z uroków zimy i białego szaleństwa. Zajęcia odbywają się na stokach narciarskich w regionie, ich wybór zależny jest od panujących warunków pogodowych. W zajęciach brać mogą udział dzieci (od 5 roku życia), młodzież i dorośli. Uczestnikom zajęć zapewniamy transport, pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, kształtując równocześnie odpowiednie nawyki lub doskonaląc technikę jazdy na nartach. Istnieje możliwość zaplanowania lekcji indywidualnych, dopasowanych do potrzeb i możliwości zainteresowanych osób.

 

 • KURS NARCIARSKI dla PRZEDSZKOLAKÓW

  Oferta dla dzieci w wieku 4-7 lat, odbieramy i odprowadzamy dzieci po nartach  do przedszkola. Zapewniamy kadrę instruktorską, własny transport - dostosowany do przewozu dzieci oraz zróżnicowane poziomy zaawansowania grup. Zajęcia odbywają się w Szczyrku (Krasnal, B. Krzyż) Bielsku-B. (Dębowiec), Międzybrodziu Żywieckim (góra Żar). Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych zajęć.

 • Kurs narciarski (ferie) 2023

  Oferta dla dzieci w wieku od 7 lat. Prowadząc zajęcia korzystamy z ośrodków narciarskich w Węgierskiej Górce, Szczyrku, Wiśle, Brennej, Międzybrodziu Żywieckim, Andrychowie wybór miejsca uzależniony jest od warunków atmosferycznych i zostanie podany na dzień przed wyjazdem.

  Planujemy podczas jednego turnusu odwiedzać kilka miejscowości. Zajęcia odbywają się w grupach 5- 8 osób, oprócz doskonalenia podstawowych ewolucji narciarskich kursanci poznają kodeks narciarski, zasady udzielania pomocy w górach oraz mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętność podczas jazdy na tyczkach. Dzień na nartach składa się z dwóch 1,5h bloków zajęciowych podzielonych 30 min przerwą.

 • Jednodniowe wyjazdy narciarskie / szkolenia indywidualne

  Jak tylko pojawią się warunki na trasach zaczynamy prowadzić grupowe oraz indywidualne zajęcia nauki jazdy na nartach. Najczęściej szkolimy w soboty ale istnieje również możliwość lekcji w inny dzień. W zakładce aktualności zamieszczane będą informacje odnośnie najbliższego wyjazdu.

  Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Do góry