dudasport

O nas

 

DudaSport to połączenie sportowej pasji, chęci doskonalenia innych i doświadczenia zdobywanego na przestrzeni lat w pracy z najmłodszymi. Zachęcamy dzieci do aktywności ruchowej, pokazujemy radosną stronę zajęć sportowo-rekreacyjnych, kształtując równocześnie sylwetkę i odpowiednie nawyki ruchowe dzieciaków. Nasi instruktorzy to osoby pełne energii i miłości do sportu, dzięki czemu wspólnie spełniamy wizję aktywizowania najmłodszych. Stale podnoszone kwalifikacje i odbywane szkolenia pozwalają nam przekazywać wiedzę w przystępny i przyjazny dla dziecka sposób. Wyznajemy zasadę, że najlepiej uczyć się z dziećmi podczas zabawy.

Kształcimy od podstaw oraz doskonalimy techniki pływania, prowadzimy zajęcia nauki jazdy na nartach. Istotnie, swoją wiedzą dzielimy się zarówno z najmłodszymi, jak również młodzieżą i osobami dorosłymi. Na indywidualne i zróżnicowane podejście pozwala nam ponad 10 letnie doświadczenie w sferze organizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych.

Chcąc doskonalić naszych podopiecznych nie zapominamy o rozwoju naszej szkółki. Regularnie podnosimy standard zaplecza techniczno-dydaktycznego, zapewniamy bezpieczny i wygodny transport, korzystamy z nowoczesnej bazy sportowej (Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach, beskidzkie stoki narciarskie). Stale unowocześniamy zaplecze narzędzi dydaktycznych ułatwiających naukę w zakresie prowadzonych przez nas zajęć.

 

Pokochaj sport razem z nami

 

Do góry